Kurzy / Zkušební kalibrační zdravotnické laboratoře ISO 15189 ISO/IEC 17025 / Správce dokumentace

 
 
 
 
 

Kurzy / Laboratoře ISO 15189, ISO/IEC 17025 / Správce dokumentace

Místo konání:
název kurzu
Cena bez DPH
délka
 • Zaměření kurzu: odpovědnosti správce dokumentace, požadavky na řízení dokumentů a záznamů, korektní vedení dokumentace (vydání, schválení, revize).
  12. 09. 2024
  ONLINE ŠKOLENÍ - z bezpečí Vašeho domova/kancelářeOBJEDNAT
  21. 10. 2024
  Baarova 231/36 - PrahaOBJEDNAT
 • Zaměření kurzu: pracovní prostřední MS Word a MS Excel, vkládání tabulek a jejich úpravy, záhlaví a zápatí, kontingenční tabulky, vzorce

  Pro tento kurz nejsou vypsány termíny.

 • Zaměření kurzu: pracovní prostředí textového procesoru Word, zásady pro psaní dokumentů, vkládání (tabulky, ilustrace, odkazy, text) a jejich úpravy.

  Pro tento kurz nejsou vypsány termíny.

 • Zaměření kurzu: pracovní prostředí tabulkového kalkulátoru Excel; vkládání (kontingenční tabulky, ilustrace, grafy, text…) a jejich úpravy; záhlaví/zápatí, číslování stránek, tisk.

  Pro tento kurz nejsou vypsány termíny.

 • Zaměření kurzu: pracovní prostředí editoru prezentací PowerPoint, vytváření stylových/moderních prezentací, snímek (slide), obrazovka, rozložení, úpravy snímků, oživení prezentace.

  Pro tento kurz nejsou vypsány termíny.

 • Zaměření kurzu: nástroje a kancelářské aplikace pro tvorbu a řízení dokumentů, společná práce v souborech, porovnání aktuální praxe s možnostmi online spolupráce, možnosti pro správu řízené dokumentace systému managementu a zřízení firemního prostředí neboli G Suite a cenová kalkulace.

  Pro tento kurz nejsou vypsány termíny.

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o.