Kurz a rekvalifikace ISO 9001, 14001, 27001, 18001, 17025, 15189, SVP

 
 
 

Poradenství - pro firmy

 
Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

Rozvoj firmy

Firma roste s tím, jak rostou její zaměstnanci. Potřebujete nasměrovat růst právě Vaší firmy?

Nabízíme Vám rozvoj postavený na vzdělávání Vašich zaměstnanců, na uspokojení skutečných potřeb Vašich pracovníků a na kvalitním přístupu.

Vyberte si, zda chcete ušít odborný kurz přímo na míru Vašim aktuálním potřebám, nebo hodláte vzdělávat své zaměstnance, či chcete poradit, jak být genderově vyvážení. Nevíte-li přesně, jak máte začít, poraďte se s námi o případném provedení analýzy vzdělávacích potřeb.

Svěřeni do našich rukou se nemusíte starat o organizaci školení či poradenství, celou akci připravíme od A do Z. Umíme nastavit vzdělávání, na které podáváte žádost o financování z Evropských fondů; každý rok realizujeme desítky školení hrazených z dotací - poradíme si s administrativou, publicitou projektu, vyúčtováním. Umíme komunikovat s elektronickými tržišti, prostřednictvím kterých uveřejňujete své výzvy k podání nabídek. Na většině z nich jsme registrováni jako dodavatelé služeb.Máme širokou základnu lektorů a poradců, záleží nám na výsledku; vzdělávání jsme schopni dodat komplexně dodavatelsky, bez řetězení dalších subdodavatelů.

Máte zájem o spolupráci? Chcete zpracovat nezávaznou cenovou nabídku? Kontaktujte nás: e-mailem info@systemy-jakosti.cz, telefonicky 566 620 261.

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o.