Kurz a rekvalifikace ISO 9001, 14001, 27001, 18001, 17025, 15189, SVP

 
 
 

O společnosti

 
Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

Poděkování

Hezký den, paní Rejtharová,

chci Vám moc ještě jednou poděkovat za všechno. Jste skvělá lektorka!

Martin B.

účastník kurzu Metrolog v organizaci

 


Dobrý den, ráda bych poděkovala za celý kurz. Byl velmi přínosný, srozumitelný a velmi jsem ocenila zkušenosti lektorů, kteří dávali příklady z praxe a bylo tak jednodušší si propojit teorii s praxí. Ráda bych také vyzdvihla individuální přistup ke všem zúčastněným! Opravdu skvělé. Lektoři byli výborní, každý měl svůj styl prezentování, aktivně zapojovali všechny zúčastněné a tuto pestrost a přístup jsem velmi ocenila. Ještě jednou velké díky a přeji hodně úspěchů a mnoho takto povedených kurzů! A těším se určitě někdy na viděnou!

V.F. účastnice kurzu Manažer kvality ISO 9001


Vážená paní inženýrko Fischerová,

jsem velmi ráda, že jsem Vám mohla formou dotazníku vyjádřit, jak jsem byla se školením 2.11.2022 a hlavně s přístupem lektora Ing. Jiřího Němce spokojená, ba dokonce nadšená.

S velkým poděkováním a úctou. J.S., technik, účastník školení Nápravné opatření, řešení reklamací a neshod - 8D reporty


Kurz byl pro mě velmi přínosný. Hlavně oceňuji srozumitelnost, detailní vysvětlení ISO normy, příkladové ukázky auditu a zodpovězení jakýkoliv našich dotazů.

Děkuji mnohokrát za Váš skvělý a milý přístup během celého kurzu.

M. L. účastník kurzu Interní auditor zdravotnické laboratoře (ČSN EN ISO 15189:2013 a ČSN EN ISO 19011:2019)


Vážená paní Rejtharová,

tento týden jsem se v Praze zúčastnil Vašeho školení Interní auditor zkušební a kalibrační laboratoře.Vaše podání a výklad byl super a hodně jsem si z něj odnesl.

Martin B. účastník kurzu Interní auditor zkušební a kalibrační laboratoře (ČSN EN ISO/IEC 17025:2018)


Chci poděkovat lektorce - Janě Rejtharové za kurz interního auditora. Byla jste úžasná, prostě skvělá...moc děkuji...A ještě jsme byli tak skvělá parta.

Gabriela S. – účastník kurzu Interní auditor zkušební a kalibrační laboratoře (ČSN EN ISO/IEC 17025:2018)

 


Srdečně zdravím a děkuji za zaslané materiály, které nám poslouží jako vzory pro přípravu laboratoře k reakreditaci.Jsem velmi ráda, že jsem kurs absolvovala, byl velmi dobře připraven a je pro mě osobně velkým přínosem.

Alena Ž. – účastník kurzu Manažer kvality – praktický nácvik implementace požadavků normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018


Dobrý den, tento kurz byl pro mě přínosem, paní lektorka vše dobře a zajímavě vysvětlila,dokázala vytvořit pohodovou atmosféru, a zaujmout účastníky.

Helena T.
účastník kurzu Interní auditor zkušební a kalibrační laboratoře – periodické školení (ČSN EN ISO/IEC 17025:2018)


Dobrý den, chtěla bych poděkovat za kurz Manažer kvality laboratoře, který byl pro mne velice přínosný. Lektorka paní Ing. Kohoutová je odborník na dané téma. Společnost Systémy jakosti s.r.o. mohu vřele doporučit. Děkuji.

Lucie B. - Ideal Mělník a.s.
účastník kurzu Manažer kvality zdravotnické laboratoře dle ČSN EN ISO 15189:2013 - pro pokročilé


Dobrý den,

ještě jednou musím poděkovat za možnost absolvovat u vás kurz Inspektor kvality v prostorách hotelu Fit ve Žďáru nad Sázavou.
Kurz byl veden aktivní formou s praktickou částí a paní lektorka díky svým zkušenostem z oblasti výroby / kvality umí na tuto problematiku zaujmout naprosto reálný "lidský pohled".

Petr M.
QA operátor,účastník kurzu Inspektor kvality


Vaše kurzy můžu jen vřele doporučit, vše bylo pro mě přínosem. Děkuji za podněty pro další vzdělávání, určitě budu pokračovat ve spolupráci s Vámi ještě letos.

Lukáš J.
účastník kurzu Metrolog v organizaci


Ve dnech 24. - 25. 10. 2016 jsem absolvovala školení metrologa ve zkušební a zdravotnické laboratoři s paní Ing. Martinou Dvořákovou. Musím Vám dát velkou pochvalu, a to především paní Dvořákové, její přístup, obsah školení, dobrá nálada, příjemné vystupování, vřelý přístup a především cenné informace, jak z hlediska zkušeností z praxe, tak z legislativy a auditů apod. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala s paní Dvořákovou, je to pro mě velká inspirace a motivace jak má systém fungovat. Opravdu mě nadchla a troufám si říct, že školení bych si s ní zopakovala každý rok.

Nela S.
účastník kurzu Metrolog ve zkušební a zdravotnické laboratoři


Tímto chci poděkovat paní Fischerové za vedení kurzu „Metrolog v organizaci“, její způsob vysvětlení problematiky mi velmi vyhovoval, takže jsem nadšená a snad jsem všechny informace správně pochopila.

Štěpánka, L.
účastník kurzu Metrolog v organizaci


Školení od Systémů absolvuji každým rokem a kvalita seminářů je skvělá. 

Možná bych se v rámci metrologie přimlouvala za seminář, který by se týkal metrologie a norem 15 189 a 17 025, zejména kapitol, které s metrologií souvisí a z hlediska posuzování ČIA. Tyto kapitoly jsou probírány i v rámci seminářů o metrologii, ale vzhledem k rozsahu školení je na toto méně času.

Markéta, J.
účastník kurzu Metrolog ve zkušební a zdravotnické laboratoři


I já bych chtěla poděkovat za kurz Interního auditora dle ČSN EN ISO/IEC 17065. Lektorka byla velmi příjemná a zpestřovala nám školení informacemi (poznámkami a připomínkami) z praxe auditování.
Kurz jistě doporučím kolegům z COV i zkušebny.

Pavla, M.
hodnotitel COV, účastník kurzu Interní auditor dle ČSN EN ISO/IEC 17065


V říjnu loňského roku jsem u Vás absolvovala školení pro IA (ČSN ISO/IEC 17025) v Praze. Chtěla bych Vám a lektorce Lence Kohoutové za školení moc poděkovat. Nejenom, že jsme letos při dozorové návštěvě nedostali vynadáno, ale navíc jsme byli i trochu pochválení a bylo vidět, že pan auditor je tentokrát spokojený.  Velmi se nám osvědčil Váš vzor IA (především vzor plánu), byli jsme pochváleni právě za plán IA.

Radka, G.
účastník kurzu
Interní auditor zkušební a kalibrační laboratoře (ISO/IEC 17025)


Účast na kurzu Vedoucí a manažer kvality laboratoře II. byla pro mě velikým přínosem. Jsem ráda, za toto uspořádání. Tedy, že jeden den je věnovaný normě a druhý den měkkým technikám. Člověk se může naučit normu nazpaměť, ale pokud neovládá měkké techniky, nevyužívá zcela jistě potenciál svých znalostí beze zbytku. Myslím si, že jednoznačný úspěch se dostaví tehdy, pokud jsou tyto obě oblasti v rovnováze. Je to však velice obtížné.

 Byla jsem na kurzu, který pořádáte již po několikáté. Vždycky se ráda vracím a mám v plánu v tom i nadále pokračovat. Ráda bych absolvovala všechny kurzy Vedoucí a manažer kvality. Ráda bych však absolvovala i nějaké kurzy soukromě v rámci osobního rozvoje. Hodně mi pomohl kurz asertivity, který jsem absolvovala dvakrát.

Kurz z minulého týdne mi pomohl uspořádat znalosti, které jsem cca za 2 roky, kdy MK dělám, nasbírala a poskládat je dohromady. Takže jsem moc spokojená. Navíc prostředí, kde se kurzy konají, je příjemné a snadno dostupné, co se dopravy týče. Přístup přednášejících je profesionální a řekla bych i na druhé straně až rodinný. A to je příjemné. Líbí se mi, že materiály obsahují návody, jak danou problematiku řešit a jak k ní přistupovat. Důležité jsou pro mě také názory a zkušenosti ostatních účastníků kurzu ve skupině. Jedná se o pro mě o zpětnou vazbu, která je pro rozvoj důležitá.

Iva, P.
účastník kurzu
Vedoucí a manažer kvality laboratoře II.


Myslím, že kurz byl názornou ukázkou jak postupovat při reálném auditu.

Jaroslava, M.
účastník kurzu Vedoucí a manažer kvality laboratoře II.


Chtěla bych poděkovat za zajímavý a dobře udělaný kurz. V poslední době je těžké najít kvalitní kurz.

Jitka, S.
účastník kurzu Čisté prostory


Musí konstatovat, že kurz byl pro mě i moje kolegy opravdu přínosem. I když máme pouze třídu D, krásně jsme si ujasnili, co všechno má a musí být doloženo a plněno. A tím, že paní lektorka má bohaté zkušenosti z praxe, byl tím kurz hodně obohacen. Byla jsem naprosto spokojená i s organizací a celým průběhem.

Iva, Š.
účastník kurzu Čisté prostory


Kurz se mi moc líbil, stejně jako všechny akce, kterých jsem se zúčastnila ať již přímo u vás  či jinde se spoluprací vaší firmy. Už jsem přihlášená na další, tentokrát ne jako samoplátce, ale přes svého zaměstnavatele.

Eva, K.
účastník kurzu Interní auditor laboratoře - periodické školení


Rád bych Vám též touto cestou poděkoval za velmi pěkné školení. Bylo pro mě velmi přínosné.
Dozvěděl jsem se nové informace, ujasnil si stávající a rozšířil celkový přehled v této problematice. Lektorka školení vedla velmi dobrý způsobem, praktické rady a vysvětlení byly skvělé. Patří jí velké díky.

Pavel, Č.
účastník kurzu Metrolog v organizaci


V letošním jsem se účastnila dvou kurzů pořádaných vaší firmou, konkrétně kurz vedoucí laboratoře a kurz interního auditora.

Chtěla bych ocenit zejména obě lektorky. Obě měly obrovské znalosti nejen teoretické, ale i praktické přímo z prostředí laboratoří a velmi pohotově reagovaly na dotazy (i na ty hloupější). Také nenechaly účastníky „spát“, co chvíli se na nás obracely s dotazy či úkoly a jejich slovní projev byl jiný než uspávající (ocením to zejména nyní po absolvování kurzu od konkurence, kde měla lektorka přesně opačné vlastnosti, navíc dělala neustále přestávky, takže celý kurz mohl být až o hodinu a půl kratší). Kurz byl nabitý, ale naši pozornost si lektorky udržely stálými dotazy a vyžadováním reakcí. Odnesla jsem si hodně praktických tipů a postřehů, které potřebuji pro svoji práci a proto bych chtěla poděkovat a ocenit jednak organizaci celého kurzu, tak profesionální přístup obou lektorek.

Ivana P.
účastník kurzu Vedoucí laboratoře - organizace a řízení provozu laboratoře a Interní auditor zkušební a kalibrační laboratoře (ISO/IEC 17025)


Dobrý den,

v pátek dne 14.12.2012 jsem absolvovala v Praze jednodenní seminář „Metrolog ve zkušební a zdravotnické laboratoři“ . Seminář se mi velmi líbil, pro mou praxi byl velice užitečný a forma podání byla velice příjemná. Paní lektorce děkuji a Vám i Vašim kolegům všem přeji hodně úspěchů do další práce.

S pozdravem

Ing. Martina Š.
zástupce vedoucí laboratoře, účastník kurzu Metrolog ve zkušební a zdravotnické laboratořiVážené a milé „SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o.“

chtěla bych poděkovat jménem naší diagnostické laboratoře celému pracovnímu týmu za Vaše služby, které jsou vysoce profesionální a zároveň lidské. Já i mí kolegové jsme se vždy setkali s ochotou a vstřícností z Vaší strany a také jsme byli spokojeni s odbornou úrovní kurzů, kterých jsme se zúčastnili. Ráda bych Vám tedy popřála, ať také v roce 2012 se Vám daří naplnit poslání firmy a s tím související dostatek spokojených absolventů Vašich kurzů.

S pozdravem za Odbor diagnostiky Státní rostlinolékařské správy

RNDr. Dana H.
manažer kvality a metrolog


Vážená paní inženýrko,

ještě jednou děkuji za krásný metrologický seminář v Praze.

S pozdravem Jana K.
cytologická laboratoř 


Vážená paní inženýrko,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za poskytnutí školení pro naše zaměstnance na 5S, které proběhlo 6. 12. 2011 v prostorách naší firmy.
Školitel Ing. Karel Varmužka svým osobitým způsobem skvěle nastinil problematiku 5S a jeho nutnost zavedení v prostorách naší firmy. Firma Lindab Buildings s.r.o., držitel certifikátu ISO 9001 provedlo standardní průzkum pomocí dotazníků pro školené zaměstnance kde je i hodnocení kurzu.
Školení na 5S bylo velice pozitivně hodnoceno zaměstnanci z řad dělníků, tak i z řad technicko-hospodářských pracovníků.
Těším se na další spolupráci.

S pozdravem

Václav Š.
Quality Manager


Dobrý den,

chtěl jsem Vám poděkovat za pomoc při zvládnutí poměrně nestandardní situace v naší laboratoři. Zejména jsem chtěl poděkovat Ing. Burianové, za její profesionální a systematický přístup během dvoudenní konzultace v naší laboratoři. Následný audit ČIA se nám podařilo obhájit.

Takže ještě jednou děkuji.

Ing. František D.
Manažer kvality Zkušební laboratoře 


Dobrý den,
ještě jenou bych chtěla poděkovat za seminář "Elektronické řízení dokumentace v teorii a praxi pro systémy managementu kvality", se kterým jsem byla velice spokojená.
Každá informace byla opravdu užitečná, ať už ji využiji okamžitě, anebo v budoucnu. Opravdu skvělé!
Předem za ně děkuji a přeji mnoho úspěchů v další práci.

Pěkný den
Petra K.
Customs Declarant & Quality Manager, účastník kurzu Elektronické řízení dokumentace v teorii a praxi pro systémy managementu kvality


Dobrý den,

chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování za příjemně strávený kurz Podnikový ekolog a zvlášť poděkovat lektorům za profesionální přístup.

S pozdravem

 Ing. Martin N.
ředitel a jednatel společnosti


Dobrý den,

ráda bych Vaší společnosti Systémy jakosti s.r.o složila poklonu k skvěle zpracovanému kurzu "Interní auditor ve zdravotnické laboratoři (ISO 15189)".
Velmi oceňuji vysoce profesionální přístup Vaší lektorky, které dovede poutavým přednesem osvětlit občas "neuchopitelný a suchopárný text normy" , tak aby ho i naprostý nováček byl schopen pochopit a aplikovat v běžném laboratorním provozu.

S pozdravem

Gabriela H.
Úsekový laborant- oddělení klinické mikrobiologie, účastník kurzu Interní auditor zdravotnické laboratoře dle normy ČSN EN ISO 15189:2013

 


Pozn. Všichni pisatelé poděkování uvedli své plné jméno a název zaměstnavatele, včetně adresy.

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o.