Kurzy / Místo konání: Antala Staška 34, Praha

 
 
 
 
 

Kurzy / Místo konání

<< Zpět

Antala Staška 34

Město: Praha

Popis cesty:

Pokud jedete z dálnice E50 směrem od Brna (Brněnská), jeďte výjezdem na E50/Jižní spojku směrem na Karlovy Vary/Chomutov/Plzeň/Strakonice/Braník. Pokračujte asi 2 km a jeďte výjezdem na Pankrác/Krč. Dále zahněte mírně doprava na Krčskou, kde asi po 700 m dojedete na křižovatku na ulici Antala Staška. Odbočte doleva a po cca 200 m uvidíte vysokou budovu s nápisem PRAGOEXPORT.

Pokud jedete z dálnice E50/D5 směrem od Plzně, jeďte výjezdem 1 na E48 směrem na Praha-Barrandov a zařaďte se na Pražský okruh (cca 7 km). Poté, co projedete nájezdem na E50 na Brno/Braník/E48, odbočte po 200 m doprava na Barrandovský most/E50. Odtud sjeďte výjezdem na Pankrác/Libuš, poté mírně doleva na ulici Před Nádražím, kde zabočíte na 1. odbočce doleva na ulici V Podzámčí. Po cca 300 m pokračujete na ulici Na Strži. Po této ulici pokračujte asi 500 m, až se dostanete k druhé křižovatce, kde zabočíte vpravo na ulici Antala Staška. Po Vaší pravé straně se bude tyčit vysoká budova s nápisem PRAGOEXPORT.

Ze severního směru po E55 (Cínovská) pokračujte asi 3,5 km po Liberecké a dále asi 2 km po ulici V Holešovičkách (dle značení na Plzeň/Karlovy Vary/Chomutov). Přejeďte most Barikádníků po ulici Argentiská, Za Viaduktem a nábř. Kpt. Jaroše. Jeďte nájezdem na Brno/České Budějovice/Strakonice – Bubenskou přes Hlávkův most. Asi 2 km jeďte po ulici Wilsonova (držte se směru Brno/České Budějovice/Strakonice). Nadále pokračujete po ulici Mezibranská, Sokolská až přejedete Nuselský most a najedete na ulici 5. května. Za asi 1,5 km sjedete výjezdem Na Strži, z které po 1,5 km pojedete (4. křižovatka) vlevo na ulici Antala Staška. Po 200 m na Vaší pravé straně se bude tyčit vysoká budova s nápisem PRAGOEXPORT.

Jestliže se rozhodnete přijet vlakem, tak na hlavním nádraží nasedněte do metra trasy C směr Háje a na zastávce Budějovická vystoupíte rovnou na ulici Antala Staška. Odtud už se k budově na druhé straně této dlouhé ulice dostanete pěšky max. za 10 minut (budete míjet příčně navazující ulice Na Krčské stráni, U Habrovky, Krčská). Až se po Vaší levé straně bude tyčit vysoká budova s nápisem PRAGOEXPORT, jste u cíle.

Antala Staška 1859/34, 140 00 Praha 4 - Krč

Pro kurzy nebo semináře konané v těchto prostorách nezajišťujeme ubytování a stravování, součástí kurzu nebo semináře je drobné občerstvení.
U školicího střediska nemáme vlastní parkoviště. Využijte bezplatné parkovací pásy podél ulice Antala Staška, nebo v přilehlých uličkách.

Bližší informace budou zaslány účastníkům před školením.

 
 

Možnosti ubytování na Praze 4:

www.pension-nika.cz

www.vilalucie.cz

Sporthotel Oáza ***

Hotel Sanssouci ***

 


 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o.