Kurz / Němčina - začátečníci

 
 
 
 
 

Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

Kurz / Němčina - začátečníci

<< Zpět

Cena: 3000,- Kč bez DPH
Délka kurzu: 18 (dny)

Termín:Místo konání:Obsazenost: 
15. 02. 2021 - 14. 06. 2021ONLINE ŠKOLENÍ - z bezpečí Vašeho domova/kancelářeVOLNOOBJEDNAT

Nikdy jste se s s němčinou nesetkali? Anebo si pamatujete der, die, das ze základní školy a už je to hodně dávno? Přijďte do skupiny začátečníků a osvojte si základy tohoto pro nás tak blízkého jazyka. V dnešní době cestování zůstává němčina stále populárním jazykem; jezdíme do Rakouska na hory, do Německa za nákupy, do Švýcarska za přírodou, a všude tam se dorozumíme německy.

Průběh kurzu:
Kurz probíhá individuálně po dohodě s lektorem v uvedeném termínu, další podrobnosti se dozvíte na informační shůzce. Nebude-li Vám vyhovovat čas konání kurzu, můžete se jazykově vzdělávat v individuální výuce, kdy jste s lektorem jeden na jednoho.
Velice rádi Vás přivítáme do otevřeného kurzu i po termínu zahájení. Nemusíte se však obávat, že budete pozadu. Lektoři Vám pomohou začlenit se do skupiny a samozřejmě Vám snížíme i celkovou cenu kurzu.

Kurz se otevírá při minimálním počtu 3 účastníků. Maximální počet v jedné skupině je 5 účastníků. Při 6 a více přihlášených se kurz prodlužuje o 1 vyučovací hodinu při zachování ceny. Při nenaplnění minimálního počtu Vám nabídneme individuální výuku.

Při výuce používáme učebnice nakladatelství FRAUS, Němčina pro jazykové školy 1 - Höppnerová Věra. Po dohodě s lektorem je možné používat jiný typ výukových materiálů na základě pokročilosti studentů - úplný začátečníci/falešní začátečníci.

Co se v kurzu naučíte:
Kurz je zaměřený na základy německého jazyka, po absolvování pololetí budete schopni přečíst a porozumět jednoduchým větám a textům. Dokážete se představit a komunikovat v běžných situacích (požádat a poděkovat, zeptat se na cestu, nakoupit v obchodě). Dále se naučíte časovat slovesa v přítomném čase, modální slovesa, skloňovat podstatná jména, přídavné jména a zájmena. Součástí kurzu jsou i konverzační fráze, které Vám pomohou v ústním a písemném projevu.

Lektor:
Mgr. Jana Formánková
Vystudovala na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové (nyní Univerzita Hradec Králové) obor Německý jazyk - historie, kde následně absolvovala i studium Německého jazyka pro střední školy. Své znalosti německého jazyka si rozšiřovala na řadě školení, ať šlo o kurzy zaměřené na práci s vybranými vzdělávacími materiály a jejich efektivnější aplikaci do jazykového vzdělání, nebo letní univerzity německého jazyka. Velice ráda by se vydala pracovně do Německa. Prozatím své zkušenosti předává studentům základní škol či gymnázií (dříve ZŠ Žďár nad Sázavou, dnes Biskupské Gymnázium Žďár nad Sázavou). Aktuálně spolupracuje s řadou jazykových škol, věnuje se tlumočení a překladatelské činnosti.  

 

 

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o. 2018