Kurz / Němčina - konverzační kurz

 
 
 
 
 

Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

Kurz / Němčina - konverzační kurz

<< Zpět

Cena: 3000,- Kč bez DPH
Délka kurzu: 18 (dny)

Termín:Místo konání:Obsazenost: 
15. 02. 2021 - 14. 06. 2021ONLINE ŠKOLENÍ - z bezpečí Vašeho domova/kancelářeVOLNOOBJEDNAT

Zvládáte obstojně německou gramatiku, trochu se perete s préteritem a perfektem, ale když mluví Rakušan či Němec, tak mu rozumíte? Přečíst e-mail či jednoduchý text v němčině Vám nečiní potíže, ale ne a ne se rozmluvit? Pak je tu pro Vás konverzačně zaměřený kurz. Vstupní úroveň účastníků by měla být B1 - B2.

Průběh kurzu:
Kurz bude probíhat dle individuální domluvy v uvedeném termínu, další podrobnosti dozvíte na informační schůzce. Nebude-li Vám vyhovovat čas konání kurzu, můžete se jazykově vzdělávat v individuální výuce, kdy jste s lektorem jeden na jednoho.
Velice rádi Vás přivítáme do otevřeného kurzu i po termínu zahájení. Nemusíte se však obávat, že budete pozadu. Lektoři Vám pomohou začlenit se do skupiny a samozřejmě Vám snížíme i celkovou cenu kurzu.

Kurz se otevírá při minimálním počtu 3 účastníků. Maximální počet v jedné skupině je 5 účastníků. Při 6 a více přihlášených se kurz prodlužuje o 1 vyučovací hodinu při zachování ceny. Při nenaplnění minimálního počtu Vám nabídneme individuální výuku.

Při výuce není potřeba žádný typ výukového materiálu (učebnice, pracovní sešity), kurz totiž stavíme především na komunikaci. 

Co se v kurzu naučíte:
Na kurzu budeme těžit z Vašich gramatických znalostí, které rozvineme během diskuze na vybrané téma. Půjde o témata každodenní konverzace (rodina a bydlení, koníčky a práce, cestování a běžné situace v například v restauraci nebo hotelu). Konverzační téma si vždycky zvolíme takové, aby vyhovovalo celé skupině. Naučíme Vás, jak se vyjadřovat v daných situacích a nebát se komunikovat.

Lektor:
Mgr. Jana Formánková
Vystudovala na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové (nyní Univerzita Hradec Králové) obor Německý jazyk - historie, kde následně absolvovala i studium Německého jazyka pro střední školy. Své znalosti německého jazyka si rozšiřovala na řadě školení, ať šlo o kurzy zaměřené na práci s vybranými vzdělávacími materiály a jejich efektivnější aplikaci do jazykového vzdělání, nebo letní univerzity německého jazyka. Velice ráda by se vydala pracovně do Německa. Prozatím své zkušenosti předává studentům základní škol či gymnázií (dříve ZŠ Žďár nad Sázavou, dnes Biskupské Gymnázium Žďár nad Sázavou). Aktuálně spolupracuje s řadou jazykových škol, věnuje se tlumočení a překladatelské činnosti.  

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o. 2018