Kurzy / Jak funguje online školení

 
 
 
 
 

Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

Kurzy / Jak funguje online školení

1. Zašleme Vám na email zadaný v objednávce (email na účastníka kurzu) odkaz na připojení do virtuální místnosti. Odkaz Vám zašleme 1 - 2 dny před školením. Školení realizujeme prostřednictvím program MS Teams. Účastníci však nemusí mít tento program naistalovaný v počítači. 

2. Doporučujeme Vám vyzkoušet (nejlépe s Vaším IT pracovníkem) nastavení počítače, webkamery a mikrofonu pro zajištění funkčnosti během online školení.

2. V den školení lze od 8.30 hod. vyzkoušet připojení přes zaslaný link. V místnosti už bude připojen lektor školení, který Vám může pomoci s drobným technickým doladěním připojení. 

3. Samotné školení začíná v 9.00 hod. Pokud by se Vám nepodařilo do online místnosti přihlásit, zavolejte na telefonní číslo, které budete mít uvedené v emailu (kontaktní osoba). Daná osoba Vám může pomoci s připojením do místnosti. Může se však stát, že pro připojení do místnosti bude nutná součinnost Vašeho IT pracovníka.

4. Během školení vyhlašuje lektor řadu krátkých přestávek a jednu delší obědovou pauzu v závislosti na dohodě s účastníky a rozsahu školení. 

5. Minimálně během představení doporučujeme účastníkům mít zapnutou kameru :)

V této kategorii není vypsán žádný kurz.

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o.