Kurz / Angličtina - začátečníci

 
 
 
 
 

Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

Kurz / Angličtina - začátečníci

<< Zpět

Cena: 3000,- Kč bez DPH
Délka kurzu: 18 (dny)

Termín:Místo konání:Obsazenost: 
15. 02. 2021 - 14. 06. 2021ONLINE ŠKOLENÍ - z bezpečí Vašeho domova/kancelářeVOLNOOBJEDNAT

Co se v kurzu naučíte:
Kurz je určen pro studenty začínající s anglickým jazykem. Výuka je zaměřená především na osvojení základů anglického jazyka. Po absolvování pololetí budete schopni přečíst a porozumět jednoduchým větám a textům. Dokážete se představit a komunikovat v běžných situacích. Dále se naučíte počítat do 100, základní použití přítomného a minulého času nebo tvorbu otázek a záporů. Během kurzu si rozšíříte i svojí slovní zásobu v závislosti na probíraných tématech.

Kurz se otevírá při minimálním počtu 3 účastníků. Maximální počet v jedné skupině je 5 účastníků. Při 6 a více přihlášených se kurz prodlužuje o 1 vyučovací hodinu při zachování ceny. Při nenaplnění minimálního počtu Vám nabídneme individuální výuku.

Při výuce používáme učebnice New Headway Beginner

 

Mgr. Ilona Mužátková
Vystudovala Speciální biologii a ekologii na Přírodovědecké fakultě UK Praha a angličtinu na Evangelické akademii ve třídě Ronalda W. Brittla. Od roku 1999 dobrovolnicky pracuje pro European Christian Environmental Network, cestuje pracovně po Evropě a rozšiřuje své kontakty. Angličtinu vyučuje 23 let. V roce 2008 složila mezinárodní zkoušku CAE (potvrzená úroveň C1). Momentálně se připravuje na mezinárodní zkoušku CPE (úroveň C2).


Bc. Lucie Šustáčková
Vystudovala angličtinu na Univerzitě v Pardubicích, konkrétně obor Angličtina pro hospodářskou praxi. Před nástupem na vysokou školu absolvovala roční kurz angličtiny zakončený státní jazykovou zkouškou. Již během samotného studia na vysoké škole se zabývala výukou anglického jazyka. Následně se zaměřila na překladatelskou a lektorskou činnosti v soukromých firmách, jazykových školách, či spolupracovala přímo s jednotlivci. Aktuálně se věnuje nejen výuce angličtiny, ale i překládání, a stále se rozšiřuje své kompetence.

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o. 2018