Kurz a rekvalifikace ISO 9001, 14001, 27001, 18001, 17025, 15189, SVP

 
 
 

 

Jak se připravit na odpovědnost za „Čisté prostory“ v organizaci

Představte si, že jste zodpovědní za vedení a udržování čistých prostor ve vaší společnosti. Je to zodpovědnost, která může mít velký dopad na kvalitu a bezpečnost vašich produktů a spokojenost zákazníků. Každý den řešíte dodržování provozních podmínek  - od hygienických pravidel po kontrolu kvality vzduchu a materiálů. Současně se potřebujete orientovat v pokynech a normách týkajících se čistých prostor, jako je ČSN EN ISO 14644 a předpisy SÚKL.

Nyní si představte, že máte znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšné plnění svých povinností, odpovědností a pravomocí v rámci organizace. Vaše práce se stává snadnější a efektivnější, protože přesně víte, jak správně klasifikovat čisté prostory, jak kontrolovat vzduchotechnické zajištění a jak provádět mikrobiologický monitoring. Můžete si být jisti, že vaše čisté prostory splňují příslušné normy a požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Kurz "Čisté prostory“ v režimu SVP/GMP a ČSN EN ISO 14644" může být tím mostem, který vás vybaví potřebnými znalostmi a dovednostmi potřebnými pro řešení problematiky čistých prostor, od norem až po mikrobiologický monitoring.

V průběhu kurzu se naučíte o definicích čistých prostor, klasifikaci tříd čistoty, konstrukci a vybavení čistých prostor, vzduchotechnickém zajištění, vstupu osob a materiálů, sanitaci a mnohem více. Kurz je navržen tak, aby byl srozumitelný pro účastníky bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti.

Přihlásit na kurz "Čisté prostory“ v režimu GMP a ČSN EN ISO 14644" se můžete na: https://www.systemy-jakosti.cz/ciste-prostory-kurdet-3-1-516-67.html

Autor článku: Ing. Alena Fischerová - ředitelka společnosti

<< Zpět

Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o.