Kurz a rekvalifikace ISO 9001, 14001, 27001, 18001, 17025, 15189, SVP

 
 
 

 

Aktuality

Newsletter - kalendář vzdělávacích kurzů - červen 2017

Nezobrazuje se Vám email s newsletterem správně? Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem vzdělávacích kurzů a seminářů, které budeme pořádat v měsíci červnu.

přečíst celý článek >>


Newsletter - kalendář vzdělávacích kurzů - květen 2017

Nezobrazuje se Vám email s newsletterem správně? Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem vzdělávacích kurzů a seminářů, které budeme pořádat v měsíci květnu.

přečíst celý článek >>


Newsletter - kalendář vzdělávacích kurzů - duben 2017

Nezobrazuje se Vám email s newsletterem správně? Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem vzdělávacích kurzů a seminářů, které budeme pořádat v měsíci dubnu.

přečíst celý článek >>


Newsletter - kalendář vzdělávacích kurzů - březen 2017

Nezobrazuje se Vám email s newsletterem správně? Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem vzdělávacích kurzů a seminářů, které budeme pořádat v měsíci březnu.

přečíst celý článek >>


Newsletter - kalendář vzdělávacích kurzů - leden, únor 2017

Nezobrazuje se Vám email s newsletterem správně? Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem vzdělávacích kurzů a seminářů, které budeme pořádat v měsíci únoru.

přečíst celý článek >>


Newsletter - kalendář vzdělávacích kurzů - leden 2017

Nezobrazuje se Vám email s newsletterem správně? Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem vzdělávacích kurzů a seminářů, které budeme pořádat v měsíci lednu.

přečíst celý článek >>


Newsletter - kalendář vzdělávacích kurzů a seminářů - prosinec 2016

Nezobrazuje se Vám email s newsletterem správně? Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem vzdělávacích kurzů a seminářů, které budeme pořádat v měsíci prosinci.

přečíst celý článek >>


Newsletter - kalendář vzdělávacích kurzů a seminářů - listopad 2016

Nezobrazuje se Vám email s newsletterem správně? Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem vzdělávacích kurzů a seminářů, které budeme pořádat v měsíci listopadu.

přečíst celý článek >>


NOVÁ NORMA ČSN 01 6910 PRO ÚPRAVU PÍSEMNOSTÍ

17. července 2014

Dokumenty nás dnes provázejí na každém kroku. Pro "zpracovatele" dokumentů je zajímavá informace, že od 1. srpna 2014 je účinná nová norma ČSN 01 6910 Úprava dokumentů zpracovaných textovými procesory. Jaké jsou změny proti předchozímu vydání normy? Jako příklad uvádím změny v kapitolách o úpravě tabulek, psaní adres, úpravě dopisů a e-mailů. Byl doplněn článek o úpravě dokumentů doručovaných prostřednictvím datových schránek. Úprava se týká také psaní kalendářních dat a časových údajů. Úprav a doplňků je daleko více. Pokud nemáte čas na samostatné studium změn v úpravě písemností, doporučuji Vám kurz Úprava dokumentů podle normy ČSN 01 6910:2014 a pro úředníky státní správy a samosprávy kurz akreditovaný Ministerstvem vnitra Úprava písemností v českém jazyce.

přečíst celý článek >>


Pokyn pro vyjadřování nejistoty měření (GUM)

20. ledna 2013

Na přelomu roku byl vydán v českém znění Pokyn pro vyjadřování nejistoty měření (GUM) jako sborník technické harmonizace. Pokyn je dostupný zdarma ke stažení na webových stránkách www.unmz.cz (sborník technické harmonizace). Doporučuji pro všechny zájemce o všeobecný přehled v oblasti nejistot měření.

  

přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7  >>
Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o.