Kurz / Angličtina - SENIOŘI začátečníci

 
 
 
 
 

Systémy jakosti s.r.o. na FacebookuKurz / Angličtina - SENIOŘI začátečníci

<< Zpět

Cena: 2000,- Kč bez DPH
Délka kurzu: 18 (dny)

Termín:Místo konání:Obsazenost: 
10. 09. 2019 - 28. 01. 2020Hotel FIT - Žďár nad Sáz.VOLNOOBJEDNAT

Průběh kurzu:
Kurz probíhá každé úterý od 16,00 do 16,45 nebo dle domluvy v uvedeném termínu kromě svátků. Nebude-li Vám vyhovovat čas konání kurzu, můžete se jazykově vzdělávat v individuální výuce, kdy jste s lektorem jeden na jednoho.
Velice rádi Vás přivítáme do otevřeného kurzu i po termínu zahájení. Nemusíte se však obávat, že budete pozadu. Lektoři Vám pomohou začlenit se do skupiny a samozřejmě Vám snížíme i celkovou cenu kurzu.

Kurz se otevírá při minimálním počtu 3 účastníků. Maximální počet v jedné skupině je 5 účastníků. Při 6 a více přihlášených se kurz prodlužuje o 1 vyučovací hodinu při zachování ceny. Při nenaplnění minimálního počtu Vám nabídneme individuální výuku.

Při výuce používáme učebnice New Headway Beginner

Co se v kurzu naučíte:
Kurz je určen seniorům, kteří jsou úplní začátečníci. Výuka je zaměřená především na osvojení základů anglického jazyka s důrazem na pomalé a opakující cvičení probrané látky. Po absolvování pololetí budete schopni přečíst a porozumět jednoduchým větám a textům. Dokážete se představit a komunikovat v běžných situacích. Během kurzu si rozšíříte i svojí slovní zásobu v závislosti na probíraných tématech.

Lektor:
Bc. Lucie Šustáčková
Vystudovala angličtinu na Univerzitě v Pardubicích, konkrétně obor Angličtina pro hospodářskou praxi. Před nástupem na vysokou školu absolvovala roční kurz angličtiny zakončený státní jazykovou zkouškou. Již během samotného studia na vysoké škole se zabývala výukou anglického jazyka. Následně se zaměřila na překladatelskou a lektorskou činnosti v soukromých firmách, jazykových školách, či spolupracovala přímo s jednotlivci. Aktuálně se věnuje nejen výuce angličtiny, ale i překládání, a stále se rozšiřuje své kompetence.

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o. 2018