Kurz a rekvalifikace ISO 9001, 14001, 27001, 18001, 17025, 15189, SVP

 
 
 

O společnosti

 
Systémy jakosti s.r.o. na FacebookuMožnosti ubytování pro účastníky kurzů

Přijeli jste na vícedenní kurz a budete v místě konání kurzu nocovat? Přinášíme Vám informace o možnostech ubytování nedaleko míst konání kurzu. Údaje mají pouze informativní charakter a za kvalitu poskytovaných služeb odpovídá poskytovatel ubytování.

Informace se týkají možností ubytování v Praze, Brně a Žďáře nad Sázavou.

UBYTOVÁNÍ / PRAHA 4

 

Sporthotel Oáza ***
 
Hotel je situován v klidném prostředí v Praze 4. Spojení s historickým a obchodním centrem je možné autobusem přímo od hotelu nebo metrem z nedaleké stanice Budějovická. 
Nabízí ubytování ve 27 pokojů  dvoulůžkových a  1 apartmá s koupelnou, WC, satelitem, TV, telefonem i balkonem. Možnost využití tenisových kurtů či minigolfu.
Jeremenkova 1835/106, 140 00 Praha 4 - Krč, tel.: 241 440 820 
 

Hotel Vladař ***

je obchodní a secesní hotel, který se nachází v příjemném a klidném prostředí staré Krče, 3 minuty od dálnice Praha - Brno 6 minut od metra a 12 minut autem od centra. Nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV se satelitem a připojením k internetu.
 

Hotel Sanssouci ***

Rodinný hotel v renovované vile z 19. století, v ideální poloze klidné vilové čtvrti se zahradami, velmi blízko centra. Nabízí ubytování v 9 jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a 1 apartmá se zařízenou kuchyní. Každý pokoj má samostatné příslušenství (sprcha nebo vana, fén, toaleta), barevnou satelitní TV, vysokorychlostní přípojku k internetu, telefon s přímou volbou a minibar. Bezpečné parkování na uzamčeném hotelovém dvoře. 
 

Panorama Hotel Prague ***

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází pouhých 200 metrů od stanice metra Pankrác a nabízí kasino, střešní lázně a fitness centrum s krytým bazénem. Nákupní centrum je hned ve vedlejší budově.

 

UBYTOVÁNÍ / ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Hotel Hajčman ***
se nachází 1 km od Hotelu Fit, rovně po ulici Horní - 105 m, 00:01 h, vpravo po silnici I. třídy Horní - 162 m, vpravo po ulici Smetanova - 456 m, na kruhovém objezdu, 2. výjezdem po ulici Strojírenská,

HOTEL HAJČMAN


Hotel u Labutě
se nachází 400 m od Hotelu Fit, rovně po ulici Horní – 105, vlevo po silnici I. třídy Horní - 263 m, vlevo po ulici nám. Republiky, 

Miloš Pokorný - Hotel U Labutě  Penzion V Kapli *** 
se nachází 2.9 km od Hotelu Fit, rovně po ulici Horní - 105 m, vlevo po silnici I. třídy Horní - 263 m, rovně po silnici I. třídy nám. Republiky - 235 m, rovně po silnici I. třídy Havlíčkovo nám. - 129 m, rovně po silnici I. třídy Dolní - 436 m, rovně po silnici I. třídy Jungmannova - 349 m, mírně vlevo po silnici I. třídy Bezručova - 1.2 km, rovně po silnici I. třídy Santiniho,

Penzion V Kapli 
 

  

                                                  

 

UBYTOVÁNÍ / BRNO - ŽABOVŘESKY
 

Hotel Kozák ***

Hotel s kapacitou 58 lůžek ve 23 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. K dispozici je parkoviště ve dvoře.
 

Kos ubytování Brno

Ubytování v klidné lokalitě města Brna kousek od centra. Nachází se v polyfunkční budově s restaurací, salónky, kuželnou a squashem. Pokoje jsou plně vybaveny, mají samostatné sociální zařízení a lednicí. 
 

Apartmán Brno

Nově postavený a moderně zařízený apartmán. Příjemné ubytování v samostatné části rodinného domu, umístěného v klidné neprůjezdné lokalitě uprostřed zahrad a blízko řeky Svratky. To vše poměrně blízko centra Brna a ještě blíže k BVV (cca 5min autem a 10min MHD – 4 zastávky k BVV). Zastávka MHD 350m od domu.
 

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o. 2018