Kurz / Angličtina - mírně pokročilí

 
 
 
 
 

Systémy jakosti s.r.o. na FacebookuKurz / Angličtina - mírně pokročilí

<< Zpět

Cena: 2900,- Kč bez DPH
Délka kurzu: 18 (dny)

Termín:Místo konání:Obsazenost: 
10. 09. 2019 - 28. 01. 2020Hotel FIT - Žďár nad Sáz.VOLNOOBJEDNAT

Průběh kurzu:
Kurz probíhá každé úterý od 15,00 do 16,00 v uvedeném termínu kromě svátků. Nebude-li Vám vyhovovat čas konání kurzu, můžete se jazykově vzdělávat v individuální výuce, kdy jste s lektorem jeden na jednoho.
Velice rádi Vás přivítáme do otevřeného kurzu i po termínu zahájení. Nemusíte se však obávat, že budete pozadu. Lektoři Vám pomohou začlenit se do skupiny a samozřejmě Vám snížíme i celkovou cenu kurzu.

Kurz se otevírá při minimálním počtu 3 účastníků. Maximální počet v jedné skupině je 5 účastníků. Při 6 a více přihlášených se kurz prodlužuje o 1 vyučovací hodinu při zachování ceny. Při nenaplnění minimálního počtu Vám nabídneme individuální výuku.

Při výuce používáme učebnice New English File Pre-intermediate.

Co se v kurzu naučíte:
Kurz je určen pro studenty se základní znalostí anglického jazyka, kteří si chtějí zvýšit svou jazykovou úroveň na A2 (podle Společenského evropského referenčního rámce). Výuka je zaměřená především na rozšiřování slovní zásoby, osvojení si jazyka nejen v běžném životě, ale i v pracovní sféře a gramatiku.

Lektor:
Mgr. Ilona Mužátková
Vystudovala Speciální biologii a ekologii na Přírodovědecké fakultě UK Praha a angličtinu na Evangelické akademii ve třídě Ronalda W. Brittla. Od roku 1999 dobrovolnicky pracuje pro European Christian Environmental Network, cestuje pracovně po Evropě a rozšiřuje své kontakty. Angličtinu vyučuje 23 let. V roce 2008 složila mezinárodní zkoušku CAE (potvrzená úroveň C1). Momentálně se připravuje na mezinárodní zkoušku CPE (úroveň C2).

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o. 2018