Kurz / Angličtina - SENIOŘI mírně pokročilí

 
 
 
 
 

Systémy jakosti s.r.o. na Facebooku

Kurz / Angličtina - SENIOŘI mírně pokročilí

<< Zpět

Cena: 2100,- Kč bez DPH
Délka kurzu: 18 (dny)

Termín:Místo konání:Obsazenost: 
15. 02. 2021 - 14. 06. 2021ONLINE ŠKOLENÍ - z bezpečí Vašeho domova/kancelářeVOLNOOBJEDNAT

Průběh kurzu:
Kurz probíhá každý úterý od 14,00 do 14,45 v uvedeném termínu, kromě svátků. Nebude-li Vám vyhovovat čas konání kurzu, můžete se jazykově vzdělávat v individuální výuce, kdy jste s lektorem jeden na jednoho.
Velice rádi Vás přivítáme do otevřeného kurzu i po termínu zahájení. Nemusíte se však obávat, že budete pozadu. Lektoři Vám pomohou začlenit se do skupiny a samozřejmě Vám snížíme i celkovou cenu kurzu.

Kurz se otevírá při minimálním počtu 3 účastníků. Maximální počet v jedné skupině je 5 účastníků. Při 6 a více přihlášených se kurz prodlužuje o 1 vyučovací hodinu při zachování ceny. Při nenaplnění minimálního počtu Vám nabídneme individuální výuku.

Při výuce používáme učebnice New English File Elementary (poslední lekce).  

Co se v kurzu naučíte:
Kurz je určen seniorům, kteří si chtějí zvýšit svou jazykovou úroveň na A2 (podle Společenského evropského referenčního rámce). Mají základní znalosti anglického jazyka a rozumí informacím ze známé oblasti např. obaly produktů a informační tabule, jednoduché učebnice a zprávy, které se týkají známé konverzační oblasti. Umí vyplnit formuláře, které se týkají osobních údajů, psát jednoduché dopisy nebo pohlednice a také dokáží napsat velmi krátké vyprávění.

Lektor:
Mgr. Ilona Mužátková
Vystudovala Speciální biologii a ekologii na Přírodovědecké fakultě UK Praha a angličtinu na Evangelické akademii ve třídě Ronalda W. Brittla. Od roku 1999 dobrovolnicky pracuje pro European Christian Environmental Network, cestuje pracovně po Evropě a rozšiřuje své kontakty. Angličtinu vyučuje 23 let. V roce 2008 složila mezinárodní zkoušku CAE (potvrzená úroveň C1). Momentálně se připravuje na mezinárodní zkoušku CPE (úroveň C2).

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o. 2018