Kurz / Angličtina - přípravný kurz k mezinárodní zkoušce FCE

 
 
 
 
 

Systémy jakosti s.r.o. na FacebookuKurz / Angličtina - přípravný kurz k mezinárodní zkoušce FCE

<< Zpět

Cena: 2900,- Kč bez DPH
Délka kurzu: 18 (dny)

Pro tento kurz nejsou vypsány termíny.

Průběh kurzu:
Kurz probíhá každé úterý (1 x 60 minut) v uvedeném termínu, kromě svátků. Nebude-li Vám vyhovovat čas konání kurzu, můžete se jazykově vzdělávat v individuální výuce, kdy jste s lektorem jeden na jednoho.

Kurz se otevírá při minimálním počtu 3 účastníků. Maximální počet v jedné skupině je 5 účastníků. Při 6 a více přihlášených se kurz prodlužuje o 1 vyučovací hodinu při zachování ceny. Při nenaplnění minimálního počtu Vám nabídneme individuální výuku.

Při výuce používáme učebnice Objective FCE (není v ceně kurzu).

Co se v kurzu naučíte:
Cambridgeská zkouška FCE potvrzuje zvládnutí jazyka ve všech pěti základních kategoriích (psaní, čtení, poslech, užití gramatických struktur a konverzace) na úrovni B2.Příprava v malé skupince umožňuje upravit výuku podle individuálních potřeb studentů. Zkoušku je poté možno složit v různých termínech v mnoha Cambridgeských centrech v České republice viz http://www.britishcouncil.cz/take-exam-cz/examination-and-registration-centres-cz. Vstupní znalost angličtiny pro tento kurz je úroveň B1.

Lektor:
Mgr. Ilona Mužátková
Vystudovala Speciální biologii a ekologii na Přírodovědecké fakultě UK Praha a angličtinu na Evangelické akademii ve třídě Ronalda W. Brittla. Od roku 1999 dobrovolnicky pracuje pro European Christian Environmental Network, cestuje pracovně po Evropě a rozšiřuje své kontakty. Angličtinu vyučuje 23 let. V roce 2008 složila mezinárodní zkoušku CAE (potvrzená úroveň C1). Momentálně se připravuje na mezinárodní zkoušku CPE (úroveň C2).

 

 

 

 
tel/fax: 566 620 261 | e-mail: info@systemy-jakosti.cz© SYSTÉMY JAKOSTI s.r.o. 2018